KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15001014
nr 1500 1014
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
Kvinnoporträtt, stämpelsignerad, sterbhus stämpel. Blandteknik, bildmått: 28,5x21,5, yttermått inklusive ram: 44x35 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:36:03
1.600 kr
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
- Klassiska
31 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson